HAKKIMIZDA

Her biri kendi alanında uzmanlaşmış dinamik kadrosuyla, LOKMANCERT Danışmanlık, 2013 yılından bu yana hizmet veren kurucularıyla birçok sektörde, Kalite Belgelendirme, Fikri Mülkiyet ve Teşvik danışmanlığı yapmaktadır. Mevcut müşterilerinin ortalama %80 i eski müşterilerinden ve müşterilerinin referanslarından oluşmaktadır.

MEB Onaylı Eğitim Hizmetleri ve ORGANİK Tarım Belgelendirme Hizmetlerimiz ile de Fark yaratmaya devam ediyoruz.

Kalite artışı ve standartlaşmanın elzem olduğu ilkesiyle hareket eden LOKMANCERT DANIŞMANLIK, çözüm odaklı çalışmayı prensip haline getirmiştir.

VİZYONUMUZ

Türkiye’de ve dünyanın her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, herkesin ve her kesimin danışmanı olan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir danışmanlık firmasından daha fazlasını vaat eden, evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider şirket olmaktır.

MİSYONUMUZ

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, yaygın hizmet ağı ve alternatif kanallar ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir şirket olmaktır.

STRATEJİLERİMİZ

HERKES İÇİN HİZMET

* Müşterilerimizin çalışmaktan mutluluk duyduğu “moral firma” olmak.
*Dünyanın her yerinde aynı yüksek kalitede hizmet vermek.
*Her müşteriye aynı samimiyetle yaklaşıp her biri için özel hizmet sunmak.

ETKİN EĞİTİM ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

* Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analiz etmek.
* Müşterilerimize katma değer sağlayan her türlü faaliyeti aktif bir şekilde gerçekleştirmek.
* Her Müşterimizin şirketini kendi şirketimiz gibi gayretle ve heyecanla yönetmek.

GLOBAL OYUNCU

* Sektörde Global oyuncular arasında söz sahibi olmak.
* Sektördeki Tüm Şirketler için ÖRNEK FİRMA olmak.
* Hizmetimizi dünyanın her köşesine taşıyabilmek.