SEO Danışmanlık Hizmetleri

SEO Danışmanlık Hizmetleri

SEO Danışmanlık Hizmetleri

SEO Danışmanlık Hizmetlerin de, Lokmancert Danışmanlık Eğitim ve Uygulama Hizmetleri firmanızın kurumsal ve marka değerini en üst seviyelere çıkarmak, işletme satışlarını ve müşteri memnuniyetinizi arttırmak hedefinde olan firmalara, kurumsal SEO danışmanlık hizmeti ve eğitimleri vermektedir.
LokmanCert SEO danışmanlığı  kapsamında resmi işletmelere profesyonel SEO hizmeti vermekteyiz.
Kaliteli firmaların mutlaka Kaliteli bir Web Sitesi sahibi olması artık günümüzün tüm rekabet koşullarında mecburi olmuştur.
İyi şekilde güzel ve doğru dizayn edilmiş, müşteri memnuniyetini esas alarak hazırlanmış bir web sitesi, işletmenin müşterileri gözünde bırakacağı ilk izlenimlerden biridir.
Google üzerinden firmanız web sitesi, markanız ve ürünlerinizle (anahtar kelimeleriniz) aratıldığında eğer ilk sayfada çıkmıyor ise müşterilerinizin gözünde kaliteli bir intiba bırakamazsınız.

 

Web Tasarım Hizmeti;

Web Tasarım

SEO NEDİR ?

SEO “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden türetilmiş İngilizce açıklanan bir tanımdır. Türkçe çevirisinde ise “Arama Motoru Optimizasyonu” denmektedir. Arama sonuçlarında yükselmesi istenen kurumsal web sitelerinin yapması gereken tüm girişimlere (yol ve yöntemlere) SEO adı verilmektedir.

SEO DANIŞMANLIĞI NEDİR ?

SEO danışmanlığı hizmetleri genel itibariyle arama motoru optimizasyon konusunda yeterli bilgisi olmayan ve bilgisi olsa dahi işletmesini daha iyi yerlere getirmek için destek almak isteyenlere SEO danışmanlık hizmeti verilir.

Kurumsal SEO nedir ;

SEO Danışmanlık Hizmetleri ile Arama motorunda yükselmek ve firmasına ait ürün gruplarında yapılan çalışmaların kurumsal firma yapı ve yönetim sistemlerine uygun olarak hazırlanan, ISO 9001 ve Kalite yönetim standartlarına uygun kapsam da işletmeye ait SEO (search engine optimization) Prosedürüne sahip son derece kurumsal seo çalışması yönetimi ve iş akış süreçlerine denir.

SEO Danışmanlık Hizmetleri

Kurumsallığı bulunmayan kişisel SEO çalışmaların da SEO prosedür, talimat ve iş akış şemalarıyla tanımlanmaz iken, Lokmancert Danışmanlık da, kalite yönetim sistem hizmetleri kapsamında SEO çalışmalarının kalıcı, etkili ve marka değerine sahip firmanın kurumsal bilinirlik kazanması açısından ISO 9001 kalite yönetim sistemine entegre edilmekle birlik de müşteri memnuniyeti ve pazarlama prosesleriyle eş güdümlü planlanmakta ve yürütülerek firmaların en kısa sürede en iyi sonuçlar alması sağlanmaktadır.

 

İletişim

Leave a Reply

Your email address will not be published.