ISO Baş Tetkikçi Eğitimin Amacı Nedir

ISO Baş Tetkikçi Eğitimin Amacı Nedir

ISO Baş Tetkikçi Eğitimin Amacı Nedir

ISO Baş Tetkikçi Eğitimin Amacı Nedir, ISO  Kalite Yönetim Sistemi Baş Tetkikçi  Eğitimi ile , uluslararası alanda  en iyi uygulama tekniğini öğrenerek,  Kalite Yönetim Sistemi (KYS)  güvenilir  tetkik yapabilmek için gereken tecrübe ve bilgiye sahip olabileceksiniz.

ISO Baş Tetkikçi  eğitimleri sayesinde mevcut tetkik tecrübenizi ISO Kalite Yönetim Sistemine emin bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Ayrıca Temel bilgilerinizin aktarımı ve  pratik çalışma koşulları ile bilgileriniz pekiştirilerek sürekli iyileştirme tekniklerini de öğrenerek iç ya da dış Kalite Yönetim Sistemi (QMS) denetimini oluşturma, yönetme, planlama ve sonuçlarını rapor etmeyi öğreneceksiniz.

Adım adım ISO KYS yaklaşımını kullanarak, ISO  Kalite Yönetim Sistemi Baş Tetkikçi sürecini 5 gün içinde, yönetim sistemi tetkiki yapmak  için gerekli tecrübe ve bilgiye de sahip olursunuz.

ISO  Kalite Yönetim Sistemi Baş Tetkikinin amacını ve 3. Taraf belgelendirme ile ilgili bilgi ve birikime sahip olursunuz.

Ayrıca, firmanızın  performansını olumlu etkileyecek  tarz da  uygunluk sağlayan ISO  Kalite Yönetim Sistemi tetkiki yapabilmek için de gerekli planlama , uygulama ve takip etme tecrübesi de kazanmış olursunuz.

ISO Baş Tetkikçi Eğitimin Amacı Nedir

Baş Denetçi Maaşları

Baş denetçi maaşları her denetim sonrasında iş tecrübesine göre maaşları değişmektedir. Bazen tecrübesine göre değişen baş denetçi maaşları denetim başına 300 – 700 tl arası almaktadır. Bir de baş denetçilerin bir başka kazanma metotları daha vardır ki işin de en güzel tarafı da budur.

Firmalara girdiğiniz de ise tecrübenize göre alacağınız baş denetçi maaşları ise 3 bin ile – 6 bin tl arasında olacaktır.

İletişim

Leave a Reply

Your email address will not be published.