İngilizce / Türkçe Çeviri

İngilizce / Türkçe Çeviri

İngilizce / Türkçe Çeviri,  Çince’den sonra en çok konuşulan ikinci dil olan İngilizce dünyada en fazla bölgeye yayılmış dil olarak ön plana çıkmaktadır ve bu yüzdende Türkçe – İngilizce çeviri, İngilizce tercüme, İngilizce çevirmen, çeviri ihtiyacı vardı.

İngilizce Dili Tarihini Tanıyalım !!! 

İngilizce, tüm kıtalar da konuşulmakta ve 54 ülkede resmi dil statüsünde bulunmaktadır.Bu yüzden de İngilizce tercüme ve acil İngilizce tercüme yapanlara çok İhtiyaç vardır.

Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Arap Krallığın etkisi ile artan bir popülariteye sahip olan İngilizce, yüzlerce ülkenin eğitim sisteminde ve Okullarda ki müfredatlarda yer almaktadır.

Rusya Dil Çeviri 

Rusça / Türkçe Çeviri

İngilizce Dilinin Kullanıldığı Alanlar 

İngilizce bilişim sektöründe oldukça önemli bir dildir. Bu yüzden de Web sitesi çeviri diye adlandırılan çeviri dili oluşmuştur. Çeviri Online ,çeviri siteleri ve tercüme programları bunlardan bazılarıdır.

İnternet de yer alan bilgilerin çok büyük bir kısmı bu dilde yazılmıştır ve tercüme etmek için ise bedava çeviri yapan Web siteleri veya da İstanbul tercüme bürolarını arayarak yardım istenmektedir.

Aynı zamanda ticaret ve finans alanı da dahil olmak üzere tüm sektörlerde en yaygın kullanılan dildir. İngilizce metin çeviri ve İngilizce makale çeviri yapan işletmelerin sayısı da git gide artmaktadır.

İş de bizde LokmanCert olarak Üniversite ve lise çağlarından gelen Tecrübelerimiz ile Yardımcı olmaya Geldik.İletişim kısmından Dil çeviri Konusunda İletişimKurabilirsiniz bizimle.

 

CE BELGESİ & İSO 9001 & İSO 22000 &HİJYEN BELGESİ & CE BELGESİ NASIL ALINIR- CE İŞARETİ + CE LOGOSU= CE BELGESİ VEREN FİRMALAR  0546 542 95 46

İletişim

Leave a Reply

Your email address will not be published.