Hijyen Belgesi Fiyatı | E-Devlet Hijyen Belgesi Sorgulama

Hijyen Belgesi Fiyatı | E-Devlet Hijyen Belgesi Sorgulama

Hijyen Belgesi Fiyatı

Hijyen Belgesi Fiyatı son derece dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesidir. MEB Onaylı Hijyen belgesi olmayan işletmeler hijyen belgesi almak için ucuz yoldan sahip olmak istiyorlar.

Hijyen Belgesi Fiyatı

Fakat aldıkları Hijyen belgesi fiyatı ucuz diye alınan belgeler ise Gıda Tarım Bakanlığı Denetim bakanlığından denetlemeye gelindiğinde ise sadece bir kağıt parçasından ibaret olduğunu anlıyorlar. Bu yüzden MEB Onaylı Hijyen belgesi alırken dikkat etmeleri gereken konulardan bir tanesi de merdiven altı diye tabir edilen yerlerden uzak durmaları ve MEB Onaylı hijyen belgesini daha ucuz diyerek Halk eğitim merkezlerinden veya halk eğitim merkezi onaylı kurslardan almaları gerekmektedir.

Hijyen Belgesi Fiyatı 2018 – 2019 …

Hijyen belgesi fiyatı 2018 ve 2019 fiyatı olarak LokmanCert Danışmalık dan alınarak belgelerinizi temin ederek gerekli olan eğitimlerinizi de Konusunda Deneyimli ISO 22000 Baş Denetçilerimiz veya Eğitim Danışmanlarımız Hijyen Eğitimlerini verilmektedir.

Hijyen Belgesi Süresi

Hijyen belgesi Eğitim Süresi kaybetmediğiniz Sürece süresizdir. Kaybettiğiniz takdirde ise ilk baş dan alma süresindeki işlemlerinizin tümü tekrar etmektedir. E-Devlet üzerinden görseniz dahi yinede mutlaka almak zorundasınız. Gıda ve Tarım Bakanlığından Gelen denetçiler mutlaka özlük dosyanız içinde olan belgeyi görmek isteyeceklerdir.

E-Devlet Üzerinden Hijyen Belgesi sorgulama

E-devlet Hijyen Belgesi Sorgulama için E-Devlet üzerinden alınan sertifikalarınızın doğruluğunu ve güvenilirliğiniz sorgulamak için arama motoruna E-devlet yaygın yazarak çıkan linke tıkladığınız da oradan kimlik bilgilerinizi girerek MEB Onaylı Hijyen Belgenizi kontrol edebilirsiniz.

E-devlet Hijyen Belgesi Sorgulama https://www.turkiye.gov.tr/meb-sertifika-bilgileri-sorgulama

İletişim

Leave a Reply

Your email address will not be published.