Google SEO

Google SEO

Google SEO

Google SEO İngilizceden ve Türkçe de kısaca SEO (Search Engine Optimization) olarak ifade edilir.

Arama motorları, arama sonuçlarını listeler iken Algoritmik  yapı kullanılır.

Bu sebeple de web geliştiricileri; yazmış oldukları sayfaları Her algoritmik ayrıntılara dikkat ederek yeniden oluştururlar.

 

SEO Nedir & Nasıl Yapılır ? Reklam

SEO doğal bir müşteri bulma sanatıdır. Google sıralamaların da bunu en doğal yollarla yapanlar ise SEO uzmanları diye adlandırılır.

Google da en üst sıralarda listelenmek en iyi reklam ve en iyi müşteri bulma tekniğidir. Üst sıralarda listelenmek için iyi bir reklam yapmakla mümkün olmaktadır. Sitenizin popüler hale gelmesini sağlamak için tanıtım ve reklamların sonucu olarak da siteniz üst sıralara gelir.

Google, popüler bir siteyi ziyaretçi sayısının düzenli artışından ve site hakkında yapılan yorum ve link bilgilendirme paylaşımlarından anlar.
Sitenizin popülaritesi, açıldığı andan başlayarak dikkate alınır ve gelişimi değerlendirilerek arama motoru sonuçlarına yansıtılır.

Google SEO

SEO Nasıl Yapılır ? – Doğal Olun !!!

Doğal isen , SEO çalışmalarında anahtar kelimelerle üst sıralara çıkmanda gerekir. Google da üst sıralara yükselmek için doğal yazı yazma mantığına dayanır. Bu doğal popülarite anlayışı içerisinde yapay yani kopya yazılar da hemen fark edilerek dikkate alınmazlar.
Kopya yazı çalışmalarınız sayıca fazla olması dikkate alınmaz ve olumsuz olarak dikkate alınarak Google de alt sıralara düşersiniz.
Doğal yazı algısının temelini oluşturan en önemli özelliklerden biri de çeşitliliktir. Tek kişi tarafından yürütülen çalışmaların doğal görünmemesinin sebebi de budur.
SEO da yapılan çalışmalarınızın yapısı, zamanı ve uygulama biçimi gibi kriterlerin çeşitlilik arz etmesi, sitenizin doğal ve kalıcı olarak yükselmesini sağlar.

 

GOOGLE SEO ÇALIŞMALARIMIZ İÇİN LÜTFEN TEKLİF İSTEYİNİZ 0546 542 95 46

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.