CE Belgesi Veren Kuruluşlar

CE Belgesi Veren Kuruluşlar

CE Belgesi Veren Kuruluşlar

CE Belgesi Veren Kuruluşlar için LokmanCert Olarak CE Belgesinin Her Konusunda Değerli Firmalarımıza Yardımcı Olacağımızdan emin olabilirsiniz.

 

 Ce Belgesi Veren Firmalar & Kuruluşlar  Dendiğinde 2  Gruba Ayrılır 

  1. Danışman Firmaların Teknik Dosya Hazırlaması ( Uygunluk Beyanı )
  2. Onaylanmış Yetkili Kuruluştan Belgelendirme    ( Onaylanmış Kuruluştan Belgelendirme )

Firmaların Ürettikleri Ürün Gruplarına Göre Fiyatlandırma Yapılır

 

NOT: 

Firmaların CE Belgesi isteklerinde Fiyat Verebilmek İçin Hangi Ürettiğiniz Ürün Grubuna göre Ce Belgesi Alınacaksa  Ürünle ilgili olarak ;

  1. Ürünün Görsel Resmini
  2. Ürünün Kullanma Alanlarını
  3. Ürünün Çalışma Prensibi Anlatan Kısa bilgi göndermelisiniz

CE İşareti ; 

CE Belgesi

 

Bilgileri Bize Mail Yollayarak En kısa Zamanda Sizlere Fiyatlandırma Teklif Formunu Gönderelim İletişim için tıklayınız !!!

 

CE Belgesi

CE Belgesi Ya da CE İşaretiAvrupa Birliğinin (AB), teknik kanun ve yasalar çerçevesinde ürün veya malların serbest dolaşımının  yapılması amacıyla, üretilen ürünlerin teknik ve yasal mevzuata uyum için Avrupa Birliğinin  1985 yılında benimsediği Avrupa ya uygunluk işaretidir.

Yeni Yaklaşım Politikası ile hazırlanan Yeni Yaklaşım Direktifleri kapsamına girecek ürünlerin yasal direktiflere uygun olduğu  kanun ve yasal gerekli bütün uygunluk değerlendirme aşamasından geçtiği sağlık, güvenlik tüketici ve çevrenin korunması şartlarına uygunluğunu gösteren ve Conformité Européenne kelimelerinin baş harflerinden meydana gelen Uygunluk İşareti veya birlik işaretidir.

 

İletişim

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.