Baş Denetçi Nasıl Olunur

Baş Denetçi Nasıl Olunur

Baş Denetçi Nasıl Olunur

Baş Denetçi Nasıl Olunur, Merhaba Arkadaşlar , Bu yazıyı Okuduğunuza göre Baş denetçi kelimesi dahi sizlerin umutlu ve mutlu olmanıza yetecektir.

Ben inanın buna arkadaşlar bu işe başladığımda Hiç bu kadar zor olacağını tahmin etmiyordum. Neden diye soracak olursanız eğer arkadaşlar kimisi der ki IRCA kimisi der ki yok başka belge alacaksın yok bu geçerlidir yok şu geçerlidir diyerek aslında sizlerin değerli zamanlarını ve paralarını almak dan başka bir şey düşünmediklerinden çok eminim.

Eğer bir belgelendirme firmasında çalışmıyorsanız eğer o belgeyi alsanız dahi o 20 günlük staj artı 15 günlük de gözlemlenecek zaman süresi var buda sizlere arkadaşlar 35 gün adam günü demek oluyor.

35 gün inanın arkadaşlar bazen 3 sene içerisinde dolması gereken o zaman maalesef dolduramayan arkadaşlar var ki onların sayısı da hiç azımsanmayacak derece de arkadaşlar.

İSO belgelerden birini aldığınızda türlü türlü güzel sözler ta ki alana kadar arkadaşlar.Durun daha yeni başlıyoruz İnşallah olacak olan baş denetçi aday adayları.

 

Eğitim Hizmetleri ;

Eğitim

 

Baş Denetçi Nasıl ve Neden Olunmuyor ?

Baş Denetçi Nasıl Olunur ve neden bu kadar zor olunur derseniz ? Ben bu işe başlarken mesleğimin verdiği hırsla da daha fazla araştırma imkanım oldu. Harçlıklarınız dan kısarak biriktirilen paralar maalesef ki birilerini sevindirirken birilerini de üzüyor. Neden derseniz eğer baş denetçilik için başvuran ve belgeyi alan kişi sayısının yalnızca 3 senede her 10 kişiden 1 tanesi baş denetçi olmuş. Bu devletin veri tabanında kayıtlı olan rakamlardan bahsediyorum arkadaşlar sizlere.

Belgeyi aldınız ya arkadaşlar hemen ardından yeni bir belge ihtiyacınız doğar neden ise bak bunu da alırsanız daha donanımlı olursunuz derler ama onu da alsanız değişmez çünkü sizleri ancak aday baş denetçi stajına 9 ay sonra bile çağıran belgelendirme firmaları var.Buda 1 tane stajyer baş denetçi yani kalır size 19 gün stajı arkadaşlar.

Daha çok yazacak kelimelerim var arkadaşlar bu konu üzerine…

İletişim

Leave a Reply

Your email address will not be published.